Bežný balík služieb

Každý internetový produkt, ktorý vyjde z našich klávesníc obsahuje:

SWIFT BUILDER

Ultimátny premakaný builder, ktorým je možné vkladať do stránky rôzne moderné bloky. Zaručuje zjednodušené ovládanie inak zložitej funkcionality. Intuitívny a jednoduchý na pochopenie. Je možné ho použiť na stránky, články, portfólia, galérie a skoro všetok obsah.

Okrem buildovania podstránok obsahuje aj veľké množstvo nastavení v podstate celej stránky, od headera, až po footer.

Contact form 7

To najlepšie, čo môžeme medzi free pluginmi nájsť. Kvalitný kontaktný formulár, ktorý sa dá prispôsobiť, zabezpečiť pomocou google recaptcha antispam ochranou. Odosiela na e-mail. Na požiadanie je možné doinštalovať CFDB plugin, ktorý zároveň bude aj ukladať vyplnené formuláre do databázy.

Really simple SSL

SSL je certifikát, ktorý slúži na zabezpečené pripojenie na vašu stránku (https://). V cene každého nášho produktu je SSL s názvom Let’s Encrypt (pokiaľ ho hosting podporuje), ktorý je zadarmo, alebo je možné objednať si iný – lepší certifikát na mieru (odporúča sa pre banky a podobné inštitúcie).

Samozrejmosťou je zabezpečiť bezchybné presmerovanie stránky na https://

LOCO Translate

Tento jednoduchý plugin používame na prekladanie niektorých cudzo-krajinných názvov v téme. Jednoduchý na pochopenie a ešte jednoduchší na použitie. To je LOCO.

YOAST SEO

SEO je dnes základom, bez ktorého je stránka málo platná. Kvalitne urobené SEO má za následok vyššiu pozíciu na Googli, čím automaticky viac ľudí získa prístup na vašu stránku. Viac ľudí na stránke = viac potenciálnych klientov. A o to nám predsa v konečnom dôsledku ide ne?

S pomocou tohto pluginu jednoducho nastavíme SEO elementy pre každú podstatnú podstránku – popis, kľúčové slová, nastavíme výsledok vyhľadávania na googli a iné.

Google recaptcha

Základ v boji proti spamu a malwaru. Google recaptcha je najlepší a najspoľahlivejší prostriedok v boji proti šíreniu spamu. Plne integrovaný do vašej stránky zabraňuje otravným spamovým komentárom.

Wordfence security

Plugin, ktorý blokuje podozrivú aktivitu a podozrivé IP adresy, čím bráni napadnutiu stránky, jej zhodeniu, preťaženiu a inej záškodnej činnosti. Veľmi kvalitne spracovaný a účinný.

WP Optimize

Plugin určený na čistenie, optimalizáciu a udržiavanie databázy. Rýchla databáza = rýchla stránka

W3 Total cache

Napokon týmto pluginom zabezpečíme rýchlejšie načítavanie stránky. Funguje spoľahlivo a efektívne.