Pracovný postup

Dohoda a cena

Na samotnom začiatku sa dohodneme, čo konkrétne ideme robiť a za akú cenu.

Môžeme sa stretnúť buď osobne vo Svite, alebo Poprade, v prípade vážneho záujmu aj pricestujeme. Alebo vyplňte náš online formulár a do 24 hodín máte predpokladaná cenu na svojom e-maile.

Zmluva o dielo a záloha

Ak sme sa dohodli, nasleduje podpis zmluvy o dielo a zaplatenie zálohovej platby (zväčša v sume 50%). Táto slúži na zabezpečenie ďalších prvkov, ktoré sú potrebné pre vyhotovenie webstránky (grafika na mieru, rezervácia domény. platené pluginy a pod.). Zálohovú platbu je potrebné uhradiť do troch dni od podpisu zmluvy.

Grafika na mieru

Nasleduje tvorba grafického návrhu na mieru. Mám na to 5 pracovných dni. Väčšinou sa mi podarí dodať hotovú grafiku do 3 pracovných dni. Teraz máte jedinečnú šancu robiť úpravy na dizajne. Po schválení grafického dizajnu sa tento považuje za záväzný pre ďalšiu činnosť .

Programovanie

Nasleduje programovanie schváleného dizajnu stránky do internetovej podoby. Vývoj prebieha na našej subdoméne, takže aktuálny progres môžete pozorovať priebežne. Po naprogramovaní posielame odkaz na testovanie. Programovanie väčšinou trvá, podľa zložitosti zákazky, od troch dni do dvoch týždňov.

Spustenie

Po doplatení ceny za dielo a príp. príslušenstva, máme 48 hodín na definitívne spustenie webu na ostrej doméne. Tento čas sa predlžuje o čas, ktorý nie je možné pracovať z dôvodov nezávislých od nás (zlá konfigurácia hostingu, hostingová podpora bez odozvy…). Ak sa chcete tomu vyhnúť, môžete. Hosting a doménu vám vieme zabezpečiť na najvyššej možnej slovenskej úrovni.

Servis po spustení

Zverejnením stránky na ostrú doménu spolupráca nekončí, práve naopak. Máme ešte plno práce:

  • inštalácia potrebných pluginov (na zrýchlenie a optimalizáciu webu, obrana proti útokom zvonka a pod.)
  • inštalácia anti-spam systémov (google recaptcha)
  • nastavenie mailových serverov na odosielanie mailov z kontaktného formulára
  • On-page základné SEO pre podstatné podstránky
  • Inštalácia google analytics
  • Doplnenie cookies oznamu (všetky stránky na platforme WordPress využívajú cookies)

V prípade potreby...

Sme otvorení ďalšej spolupráci, či už ide o úpravu daného projektu, jeho zväčšenie, doplnenie funkcionality, vieme poriešiť internetový marketing, sociálne siete, vytvárať grafiku pre vaše potreby (rôzne reklamné kampane a pod.). Nič nám nie je nemožné. Stačí sa ozvať.